Čak 90 darivatelja krvi odazvalo se pozivu Gradskog društva Crvenog križa

-Zahvaljujemo svima koji su pristupili akciji darivanja i na taj nam način pomogli prikupiti doze krvi. Zbog velikog priljeva turista i broja prometnih nesreća, potrebe za krvlju i krvnim pripravcima tijekom ljetnih mjeseci su povećane. Zato jedno veliko HVALA svima koji su, unatoč vrućini, sparini i radnim obvezama pristupili i dali krv. Ovo je čin koji nema cijenu, poručio je darivateljima krvi Igor Ostojić, ravnatelj Gradskog društva Crvenog križa Poreč.
Akciji je pristupilo 90 darivatelja, a darivanju 79. Krv su po prvi put darivali Igor Jurković, Ana Korlević, Paolo Pastorčić, Anja Pećina Stojanović, Mario Popović, Dean Radovčić i Milan Vitez.
Darivatelji s više darivanja bili su Milan Štifanić (85), Dinko Salopek (84), Bariša Dujak (67), Roberto Pomazan (61) i Eduard Kliman (60).